سومین همایش بصیرت گرامیداشت روز 9 دی

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد مراسمی به مناسبت  سومین همایش بصیرت گرامیداشت 9 دی  در محل سالن شهید طحانی مورخ 94/10/09 برگزار گردید . 

10 دی 1394 0 comment

 در این مراسم که با حضور مسئولین و ائمه جماعات و بسیجیان و استقبال مردمی شهرستان ملارد برگزار گردید جناب آقای رضا زاده معاون سیاسی حوزه نمایندگی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سخنران و مهمان ویژه حضور داشت . پس از قرائت قرآن و اجرای سرود توسط دانش آموزان  مدرسه زکیه سرآسیاب با موضوع رهبری ، جناب آقای رضا زاده به ایراد سخنرانی پرداختند . در این سخنرانی ایشان با موضوع بصیرت و شناخت دشمن و عوامل نفوذ دشمن با استفاده از احادیث گهربار امیر المومنین در نهج البلاغه و رویدادهای رخ داده در سال 88 حاضرین را به تحقیق و شناخت بیشتر و حضور پررنگ و پر محتوا در انتخابات پیش رو دعوت نمودند . 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.