500 دستگاه تاکسی فرسوده ناوگان تاکسیرانی ملارد در سامانه نوسازی ثبت نام شده اند

در حالی که فقط دو روز تا پنجشنبه 29 بهمن 94 و پایان مهلت ثبت نام ها در سامانه نوسازی تاکسی های فرسوده باقیمانده تعداد 500 دستگاه تاکسی فرسوده ناوگان تاکسیرانی ملارد در سامانه مربوطه و در دفاتر پیشخوان ثبت نام شده اند . 

27 بهمن 1394 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد بنا بر گزارش روزانه اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور که در کانال اطلاع رسانی آن اتحادیه منتشر میشود تعداد 500 نفر از تاکسیداران شهر ملارد تا پایان روز 26 بهمن در سایت نوسازی ثبت نام کرده اند.

 یادآور میشود تعداد کل تاکسی های فرسوده ناوگان تاکسیرانی ملارد 534 دستگاه میباشد.

طرح نوسازی تاکسی های فرسوده و ثبت نام در سایت نوسازی از یکشنبه 12 بهمن آغاز شده است و پس از پایان مرحله اول ثبت نام ها که تا 21 بهمن بود طی اطلاعیه از سوی اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور تا پنجشنبه 29 بهمن تمدید شد.

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.