تیم مدیریت امور مالی شهرداری ملارد قهرمان مسابقات فوتسال دهه فجر شد

مسابقات فینال ششمین دوره  فوتسال شهرداری ملارد در دهه مبارک فجر مورخ 94/12/10 در محل مجموعه ورزشی پاسارگاد برگزار و  تیم مدیریت امور مالی شهرداری ملارد  به مقام قهرمانی دست یافت . 

11 اسفند 1394 0 comment

به گزارش  اداره روابط عمومی شهرداری ملارد  در ادامه  مسابقات فوتسال ویژه ایام الله دهه فجر که توسط امور ورزش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ملارد برگزار می شود  دو تیم  مدیریت امور مالی شهرداری ملارد و سازمان فضای سبز به مرحله فینال صعود کردند . ششمین دوره این مسابقات  از تاریخ 94/11/12 در محل مجموعه ورزشی پاسارگاد آغاز و دو تیم فوق به مرحله فینال رسیدند .  به گزارش مسئول برگزاری این مسابقات  10 تیم فوتسال از سازمانها و معاونت های تابعه شهرداری در 2 گروه حضور داشتند . اسکندریان افزود : مرحله  فینال  در مورخ 94/12/10 برگزار شده و تیم مدیریت امور مالی شهرداری ملارد با نتیجه 6 بر 1 تیم سازمان فضای سبز را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت . 

 

 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.