جلسه هماهنگی مراسمات بزرگداشت سوم خرداد در شهرستان ملارد

جلسه هماهنگی مراسمات بزرگداشت سوم خرداد به ریاست خطیبی فرماندار شهرستان ملارد و مسئولین شهرستان در تاریخ 95/02/22 برگزار گردید. 

23 ارديبهشت 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد، جلسه هماهنگی بزرگداشت سوم خرداد به ریاست خطیبی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی و تعدادی از روسای ادارات برگزار و تکالیف ادارات برای برگزاری هرچه با شکوه تر این روز ابلاغ گردید. خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در این جلسه ضمن گرامیداست یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی گفت: همه پیروزی های ما در صحنه های علمی ، اقتصادی و نظامی مرهون مقاومت مردان بزرگی است که در سوم خرداد با نثار جان شیرین خود، درخت پربرکت انقلاب را آبیاری و بارور نمودند . وی افزود : مردم ایران با فتح سوم خرداد ، درس بزرگ ایستادگی را به دشمنان این مرزو بوم نشان دادند.  فرماندار ملارد حماسه آزاد سازی  خرمشهر را حاصل دلاور مردی رزمندگانی دانست که اوج ایثار را دراین حماسه بزرگ به ارمغان آوردند. خطیبی خاطر نشان کرد: باید امروز از شهدای خرمشهر درس ایثار و شهامت گرفته و در راستای زنده نگه داشتن راه شهداء گام های بلندی برداریم. خطیبی اظهار داشت : شهدا متعلق به فرد، گروه، حزب و جناحی نیستند، همانگونه که اسلام متعلق به یک قوم و گروه نیست. فرماندار ملارد با تاکید بر هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی موظف به همکاری با ستاد بزرگداشت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر می باشند.

از مهمترین برنامه های سوم خرداد در سال جاری برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ،. دیدار با خانواده های معظم شهداء ، جانبازان و پیشکوستان دفاع مقدس ،غبار روبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهداء، برگزاری نمایشگاه های مختلف با رویکرد دفاع مقدس،برگزاری مسابقات ورزشی ، برگزاری شب شعر،آراستن ادارات، معابر و میادین و برپایی ایستگاه های صلواتی می باشد که در این جلسه به روسای دستگاه های عضو این ستاد ابلاغ گردید. .

موارد مرتبط