برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال امام (ره) شهرستان ملارد

ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال امام (ره) شهرستان ملارد در تاریخ 95/03/05 به ریاست مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد . 

05 خرداد 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد، بمناسبت گرامیداشت سالروز رحلت بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران، جلسه ای به ریاست مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد و اعضای ستاد گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه هریک از روساء و اعضای شش کمیته گرامیداشت ارتحال حضرت امام (ره) در شهرستان ملارد به ترتیب در کمیته هایی جداگانه تحت عنوان کمیته امنیتی و انتظامی،پشتیبانی وتدارکات،بهداشت ودرمان،تبلیغات و اطلاع رسانی، نظارت و ارزیابی وحمل و نقل تشکیل شد. در ادامه این جلسه اعضاء  در خصوص چگونگی برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم وهماهنگی در نحوه اعزام زائرین به مرقد مطهرامام خمینی (ره) مواردی را مطرح نمودند.

آمادگی برای میزبانی و پذیرائی از زائران مرقد مطهر امام (ره) در روزهای 14 و 15 خرداد با رعایت نکات امنیتی و بهداشتی ، طراحی  پوستر و پلاکاردهائی به مناسبت این ایام برای نصب در معابر عمومی و محله ها ، برپایی ایستگاه های صلواتی در مسیر کاروانها، برنامه ریزی برای برگزاری مراسم یادبود ارتحال امام (ره) در شهرستان ملارد با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان بخشی از برنامه های پیشنهادی در این جلسه بود.

 در پایان مقرر گردید هرکدام از کمیته ها،جلسات خود را در اسرع وقت برگزار و برنامه ها و اقدامات خود را در قالب مصوبه جهت اجراء در مهلت مقرر به این ستاد اعلام نمایند.

موارد مرتبط