گزارش عملکرد سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری ملارد در اردیبهشت 95

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد گزارش عملکرد سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری ملارد در اردیبهشت 95  به شرح ذیل می باشد : 

13 خرداد 1395 0 comment

 

1-  پیگیری جهت احداث بازار روز مشارکتی در شرق سرآسیاب خیابان بهاره شرقی با مشارکت بخش خصوصی که توافقات اولیه صورت گرفته و پس از سیرمراحل قانونی ان شاء الله در نیمه دوم سال 95 افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

2-  همکاری با فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان گرامی و استفاده بهینه از بازارهای روز سازمان در جهت ایجاد درآمدهای پایدار که در همین راستا حسب دستور شهردار محترم و پس از انجام سیر مراحل قانونی توافقات اولیه با فروشگاه های      زنجیره ای افق کوروش صورت پذیرفته و از تیرماه در بازار روز ملت واقع در ملارد – جنب اداره پست مستقر و شروع به کار خواهد کرد.

3-  پیگیری جهت تکمیل و راه اندازی بازار روز سه بانده واقع در بلوار شهید جمور که ان شاء الله پس از اتمام عملیات عمرانی نسبت به استقرار فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در این مکان نیز اقدام خواهد شد.

4-  پیگیری جهت برگزاری فراخوان عمومی(مزایده) واگذاری کلیه غرف تحت نظارت سازمان که خردادماه برگزار خواهد شد.

5-  برگزاری جلسات مکرر واحدهای حقوقی ، بهره برداری و مالی سازمان جهت تدوین دفترچه فراخوان عمومی واگذاری کلیه غرف تحت نظارت سازمان طبق روال سالهای گذشته.

6-  تقدیر و تشکر از کارگران نمونه سازمان و روابط عمومی سازمان.

7-  آذین بندی  ساختمان مرکزی سازمان و بازارهای روز تابعه بمناسبت اعیاد شعبانیه.

8-  پیگیری جهت انجام مقدمات برقراری ارتباط رادیویی با شهرداری محترم جهت برقراری اتوماسیون اداری 

9-  همکاری مداوم با اداره محترم شبکه بهداشت و دامپزشکی شهرستان جهت نظارت بر عملکرد بهداشتی بهره برداران و غرف تحت نظارت سازمان جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان گرامی.

10- همکاری با اتاق اصناف شهرستان و جلسات مشترک فیمابین جهت تسیهل درخدمات به بهره برداران سازمان.

11- برگزاری جلسات مستمر با سدمعبر شهرداری جهت ساماندهی وانتیها و دست فروشان حوالی بازارهای روز تحت نظارت سازمان که باعث اخلال در خدمات دهی سازمان شده اند.

12- پیگیری جهت ایجاد بازارهای محلی و منطقه ای با استقرار کانکس در مکانهایی از شهر که توجیه اقتصادی داشته باشد و به صرفه و صلاح شهر و شهرداری باشد.

13- برگزاری جلسات هفتگی کمیته نرخ گذاری و ارائه نرخنامه هفتگی به بهره برداران.

14-  نظارت و سرکشی مستمر و همه روزه بر کمیت و کیفیت خدمات قابل عرضه در غرف تحت نظارت سازمان.

15- برگزاری جلسات مشترک فیمابین اداره محترم صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف شهرستان و سازمان میادین به منظور تعیین تکلیف جواز کسب کلیه بهره برداران تحت نظارت سازمان.

16- برگزاری جلسات مداوم و هفتگی هیئت مدیره.

موارد مرتبط