رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر ملارد گفت : برگزاری همایش داوری در شهر ملارد

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر ملارد گفت :  همایش داوری در شهر ملارد به همت اعضای کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر ملارد و هیات فوتبال شهرستان ملارد و امور ورزش شهرداری ملارد برگزار شد . 

29 تیر 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد سید علی مرزانی رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر ملارد گفت :  همایش داوری در شهر ملارد به همت اعضای کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر ملارد و هیات فوتبال شهرستان ملارد و امور ورزش شهرداری ملارد برگزار شد . 

مرزانی افزود : این همایش در تاریخ 95/04/28 در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر ملارد برگزار گردید و مربی این همایش داوری دو تن از داوران به نام کشور به نام  محسن ترکی و رضا سخندان بودند . در ادامه این همایش و پس از خیر مقدم توسط مرزانی به عنوان رئیس هیات فوتبال شهرستان ملارد به حاضرین از داوران آقا و خانم شهرستان تقدیر و از لباس جدید داوری در لیگ 95-96 رو نمایی شد . در ادامه مراسم محسن ترکی به عنوان مدرس این جلسه به تغییرات جدید داوری در فوتبال اشاره نمود و گفت 93 قانون جدید به قوانین داوری و فوتبال توسط فدراسیون جهانی فوتبال فیفا اضافه گردید . 

موارد مرتبط