اطلاعیه - شورای اسلامی شهر ملارد

شورای اسلامی شهر ملارد در  خصوص مصالحه بخشی از املاک پلاک ثبتی 43 اصلی ملارد قدیم اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر نمود . 

04 مرداد 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد  با عنایت به پیگیری های مستمر امام جمعه محترم شهر ملارد ، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ، جمعی از معتمدین گرانقدر ملارد و توافقات با بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص مصالحه بخشی از املاک پلاک ثبتی 43 اصلی ملارد قدیم ، جلسه ای جهت تبیین موضوع و املاک مشمول توافق ، در روز سه شنبه مورخ 05/05/95 بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد جامع ملارد برگزار میگردد . لذا از کلیه شهروندان محله ملارد قدیم درخواست می گردد با توجه به حساسیت موضوع و جهت احقاق حقوق قانونی خود در این جلسه حضور گسترده بهم رسانند . 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.