تحویل اولین تاکسی های نوسازی شده ناوگان تاکسیرانی شهر ملارد

در اولین مرحله از تعویض تاکسی های فرسوده ناوگان تاکسیرانی شهر ملارد تعداد دو دستگاه تاکسی پژو 405 صفرکیلومترتحویل تاکسیداران ملاردی گردید. 

07 مرداد 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد از بهمن ماه سال گذشته که فرآیند ثبت نام و مراحل ابتدایی طرح نوسازی 90 هزار تاکسی فرسوده کشور آغاز شده است ، این سازمان تمامی تلاش و پیگیریهای لازم در راستای اجرای حداکثری طرح در شهر ملارد را نموده است ولی با توجه به مشکلات فراوان در کلیه مراحل طرح علی الخصوص در مرحله معرفی تاکسیداران مشمول به بانک ها ، مسیر نوسازی طولانی گردیده است.
با توجه به اینکه بیش از نیمی از تاکسی های ناوگان تاکسیرانی شهر ملارد فرسوده میباشد هم اکنون تعداد 534 دستگاه تاکسی در طرح فوق ثبت نام گردیده اند و در نیمه راه قرار دارند.
با تحویل اولین تاکسی های نوسازی شده امید است در آینده ای نزدیک شاهد تعویض صد درصدی تاکسی های فرسوده شهرمان باشیم که قطعا تاثیر بسزایی در بهبود مبلمان شهری و خدمات دهی به شهروندان عزیز خواهد داشت.

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.