کفپوش گذاری پیاده رو خیابان بهاره شرقی

پس از زیر سازی و اجرای بتن مگر کفپوش گذاری پیاده رو خیابان بهاره شرقی  توسط معاونت فنی عمرانی انجام شد . 

18 شهریور 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد در راستای بازسازی معابر و پیاده روها و همچنین زیباسازی منظر شهری و تردد راحت و بدون مشکل شهروندان در پیاده روهای سطح شهر ،  پس از زیر سازی و اجرای بتن مگر کفپوش گذاری پیاده رو خیابان بهاره شرقی توسط معاونت فنی عمرانی در حال اجرا می باشد . این عملیات از تاریخ 95/06/13 شروع و در تاریخ 95/06/16 به اتمام رسیده است . 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.