ایجاد نهر روسی خیابان مصیب زاده

نهر روسی خیابان مصیب زاده  توسط واحد امانی شهرداری ملارد انجام پذیرفت . 

27 شهریور 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد در راستای  تخریب جداول فرسوده ونامناسب کوچه های سطح شهر و اجرای پروژه جدول گذاری کتابی و روسی در این کوچه ها باکیفیت و شیب مناسب جهت عبور و هدایت آبهای سطحی و رفاه حال شهروندان محترم معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد ، پروژه ایجاد نهر روسی خیابان مصیب زاده روبروی پلاک 801 انجام شد . به گفته مهندس سلگی طول این جدول به متراژ 10 متر که در تاریخ 95/06/14 که توسط واحد امانی این معاونت صورت گرفت . 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.