نصب سه عدد پل بتنی و فلزی در خیابان های سطح شهر

توسط واحد امانی معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد صورت گرفت : نصب سه عدد پل بتنی و فلزی در خیابان های سطح شهر . 

31 شهریور 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد در راستای اجرای برنامه های واحد امانی معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد در خصوص تعمیر و بازسازی پل های شکسته ، جمع آوری نخاله های ساختمانی ، احداث جدول های کتابی و روسی در طول و عرض های محدود و .... این واحد اقدام به ساخت و نصب سه عدد پل بتنی و فلزی در سطح شهر  نمود . این برنامه در تاریخ 95/06/27 توسط واحد امانی معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد صورت پذیرفت . این پل ها در آدرس های ذیل نصب تا عبور مرور برای شهروندان به سهولت انجام شود . 

1- پل بتنی در خیابان مطهری شرقی ورودی مدرسه 

2- پل بتنی در سه بانده مارلیک انتهای خیابان گلسرخ شرقی 

3- پل آهنی در بلوار راغب جنب میدان بهاره کوچه گلستان 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.