بررسی مشکلات پیش روی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ملارد

با حضور مهندس محمودی نماینده مردم ملارد ، قدس و شهریار در سازمان اتوبوسرانی شهرداری ملارد مشکلات پیش روی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ملارد بررسی شد . 

12 مهر 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد با حضور مهندس محمودی نماینده مردم ملارد ، قدس و شهریار در سازمان اتوبوسرانی شهرداری ملارد مشکلات پیش روی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ملارد بررسی شد . در این جلسه که با حضور سرکارخانم بیات عضو محترم شورای اسلامی شهر ملارد و مدیران عامل سازمانهای اتوبوسرانی شهریار، اندیشه ، باغستان و شهرقدس و همچنین مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد تشکیل گردیده بود میرانی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ملارد ضمن بیان مشکلات پیش روی حمل و نقل عمومی خواستار  تدوین قوانینی به منظور تامین اعتبارات لازم جهت توسعه و نوسازی حمل و نقل عمومی و نگاه ویژه دولت به این بخش از خدمات شهری شدند ،در پایان این جلسه جناب آقای مهندس محمودی قول مساعدت و پیگیری آنی مشکلات را از طریق مبادی قانونی و ارتباط با مسئولین ذیربط دولتی را دادند

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.