جدول گذاری خیابان گل مریم مارلیک انجام شد .

جدول گذاری خیابان گل مریم مارلیک توسط معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد انجام شد . 

26 مهر 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد در راستای عملیات عمرانی شهرداری ملارد در سطح شهر و بازسازی جداول فرسوده سطح شهر و عدم جمع آوری آب های سطحی در خیابان ها و هدایت این آب های سطحی ، معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد از ابتدای هفته اول شهریور ماه 1395 پس از پی کنی اقدام به جدول گذاری به صورت جداول کانیو در ابعاد 15*50*40 به طول 540 متر در خیابان گل مریم مارلیک نمود . این پروژه در پایان شهریور ماه 95 به اتمام رسیده است . 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.