مرمت و بازسازی پارک شیوا در مارلیک

به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ملارد صورت گرفت : مرمت و بازسازی پارک شیوا در مارلیک.  

28 مهر 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد یکی از رسالت های وارده بر سازمان پارکها و فضای سبز هر شهر علاوه بر افزایش سرانه فضای سبز و توسعه پارک ها و فضای سبز شهری ، مرمت و بازسازی فضای سبز موجود می باشد . در همین خصوص و در راستای تحقق طرح بازپیرایی و رسیدگی به پارک‌ها در شهر ملارد طرح بازپیرایی بوستان شیوا از تاریخ 95/07/17 آغاز شد.

مهندس جباری در این خصوص بیان کرد : باتوجه به درخواست اهالی  منطقه مارلیک در خصوص تجمع معتادین در وسط پارک که مانع از حضور خانواده ها در پارک شده و  محیط مخروبه ای جهت اتراق  معتادین شده بود . لذا پس از بازدید و بررسی های بعمل آمده در اولین حرکت جهادی محیطی که پاتوق معتادان و اراذل و اوباش شده بود تخریب و در حال حاضر مراحل آماده سازی برای  جایگاه ورزش بانوان و فراهم کردن محیطی امن برای گذراندن اوقات فراغت  و ورزش بانوان در حال انجام می باشد

مهندس جباری در ادامه افزود : شخم باغچه ها و هم چنین کاشت درختچه های زینتی و گلهای دائمی و فصلی  و اجرای سیستم آبیاری قطره ای برای درختان داخل محوطه ورزش بانوان در این پارک  از جمله اقدامات انجام شده در جریان اجرای این طرح بوده است.

 مهندس جباری در پایان گفت : عملیات اجرایی از جمله هرس درختان، برداشت نخاله های پارکی و پر کردن برکه داخل پارک  جهت اجرای عملیات زیر سازی و بتن ریزی برای راه اندازی زمین بازی والیبال و فوتسال در مساحتی حدود 800 مترمربع  در حال انجام می باشد و امید است به لطف پروردگار در ماه آینده قابل بهره برداری قرار گیرد.

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.