گزارش اجرای پروژه بزرگ فرهنگسرای شهرملارد

به همت شهرداری ملارد و با نظارت معاونت فنی عمرانی این شهرداری پروژه بزرگ فرهنگسرای شهر ملارد در حال اجرا می باشد . 

02 آبان 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد یکی از پروژه هایی که در اوایل سال جاری کلنگ زنی شده و هم اکنون به همت شهرداری ملارد و نظارت معاونت فنی عمرانی این شهرداری در حال اجرا می باشد . به گفته مهندس سلگل معاون فنی عمرانی شهرداری ملارد عملیات خاکبرداری بلوک های AوB به حجم 17124مترمکعب انجام شد . همچنین عملیات خاکبرداری بلوک وقسمت آمفی تئاتر به حجم  4440مترمکعب نیز انجام شده است . سلگی افزود : بعد از انجام عملیات خاکبرداری ، تسطیح و رگلاژ نقاط خاکبرداری شده انجام گردید . قابل ذکر می باشد عملیات اجرای احداث فرهنگسرای شهر ملارد از اوایل تابستان 95 شروع شده است . 

موارد مرتبط

 • پروژه احداث فرهنگسرای شهر ملارد با سرعت در حال اجرا است

  محمد رضا کاووسی:پروژه احداث فرهنگسرای شهر ملارد با سرعت در حال اجرا است و شهرداری ملارد توانسته است درسالهای اخیر اقدامات مناسبی در راستای افزایش فضای فرهنگی و ورزشی انجام دهد .

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید