3300 متر کفپوش در معابر مارلیک و سرآسیاب در مهر 95 اجرا شد .

مهندس سلگی : میزان 3300 متر کفپوش در ماه مهر 95 در معابر مارلیک و سرآسیاب اجرا شد . 

04 آبان 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد در خصوص اجرای پروژه های عمرانی سطح شهر ملارد توسط شهرداری ملارد و با نظارت معاونت فنی عمرانی در راستای بازسازی معابر و پیاده روهای سطح شهر معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد در ماه مهر 95 در منطقه مارلیک و سرآسیاب به متراژ 3300 متر اقدام به کفپوش گذاری نموده است . مناطق کفپوش گذاری به شرح ذیل می باشد : 

1)    اجرای کفپوش معابر 20 متری مارلیک به مساحت 2000مترمربع

2)    اجرای کفپوش خیابان امام (ره) غرب سرآسیاب به مساحت 600مترمربع

3)    اجرای کفپوش بهاره شرقی سرآسیاب به مساحت 700مترمربع

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.