اتمام خاکبرداری رمپ و ادامه آرماتوربندی پارت دوم فونداسیون بازار موبایل شهر ملارد

اتمام خاکبرداری رمپ و ادامه آرماتوربندی پارت دوم فونداسیون بازار موبایل شهر ملارد توسط معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد انجام شد .  

11 آبان 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد در راستای اجرای عملیات گسترده عمرانی توسط شهرداری ملارد در سطح شهر در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل ، معاونت فنی عمرانی پس از کلنگ زنی بازار موبایل واقع در خیابان امام اقدام به گود برداری نموده است . پس از اتمام گود برداری در شهریور 95 ، اقدام به آرماتوربندی فونداسیون نموده است . این عملیات در تاریخ 95/07/18 به اتمام رسید . مهندس سلگی معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد افزود عملیات خاکبرداری رمپ در تاریخ 95/08/09 پایان رسیده است و آرماتوربندی پارت دوم فونداسیون بازار موبایل شهر ملارد در همین تاریخ شروع شده است . 

 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.