کارگاه آموزشی فرزند پروری در مدرسه دخترانه شهید باهنر مارلیک

به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ملارد کارگاه آموزشی فرزند پروری در مدرسه دخترانه  شهید باهنر مارلیک در تاریخ 95/08/16 برگزار شد . 

19 آبان 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد کارگاه آموزشی فرزند پروری در روز چهارشنبه مورخ 95/08/16 در مدرسه دخترانه  شهید باهنر مارلیک برگزار شد. این همایش که با محوریت روابط اجتماعی و خانواده  و طی آن اصول و مبانی اولیه تعامل اجتماعی و بین فردی با رویکردهای فرزند پروری برگزارشد  به طور تخصصی به چگونگی شکل گیری روابط اجتماعی سالم در فرد و اجتماع پرداخته شد در ضمن در این همایش ساده ترین و کاربردی ترین روش های تعامل بین خانواده و فرزندان به مباحث قبل از دبستان ، دبستان تا راهنمایی ، دبیرستان و جوان تا ازدواج پرداخته شد.

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.