پیاده روی بزرگ اربعین حسینی در شهر ملارد

پیاده روی بزرگ اربعین حسینی شهر ملارد در تاریخ 95/08/30 برگزار می شود . 

29 آبان 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد به همت شهرداری ملارد پیاده روی بزرگ اربعین حسینی ویژه جاماندگان کربلا در تاریخ 95/08/30 ساعت 9 صبح ازخیابان امام خمینی(ره)- مسجد امام جعفرصادق(ع) به سمت گلزار شهدای ملارد برگزار میگردد . لذا از کلیه عاشقان و پیروان و شهروندان عزیز ملاردی دعوت به عمل می آید تا در این مراسم حضور یابند تا در ثواب زائرین پیاده اربعین حسینی شریک شوند .  

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.