سنگ کاری بازار روز بلوار شهید جمور مارلیک

به همت معاونت فنی عمرانی شهرداری سنگ کاری نمای بیرونی بازار روز بلورا شهید جمور مارلیک تمام شد . 

29 آبان 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد در راستای اجرای پروژه های عمرانی و افزایش سرانه اماکن عمومی به جهت رفاه حال شهروندان سومین بازار میوه و تره بار شهر ملارد در بلوار شهید جمور مارلیک احداث شد . بازار میوه تره بار فجر در مارلیک خیابان شیوا احداث و به بهره برداری رسید . بازار دوم بازار میوه پاسارگاد هست که در هفته دولت 1395 افتتاح گردید . بازار سوم بازار میوه بلوار شهید جمور مارلیک می باشد که عملیات دیوار چینی ، سقف ، کف سازی در تاریخ95/06/15  به همت معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد انجام پدیرفت.بعد از انجام این عملیات ها ، سنگ کاری نمای بیرونی در تاریخ 95/08/20 پایان پذیرفت و سنگ کاری نمای داخلی از تاریخ 95/08/27 در حال اجرا می باشد . 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.