شهردار و اعضای شورای شهر ملارد از قهرمانان رشته کاراته تجلیل نمودند

شهردار و اعضای شورای شهر ملارد از بانوان قهرمان در رشته کاراته در مسابقات آسیایی صبح امروز مورخ 95/09/15 تجلیل نمودند . 

15 آذر 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد ، مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران شهر ملارد با حضور فرماندار و معاونین عمرانی و سیاسی انتظامی و رئیس اداره ورزش و جوانان و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد و هیات کاراته استان تهران در سالن جلسات فرمانداری ملارد برگزار شد .

شهردار ملارد در این مراسم گفت: ورزش در جایگاه بالایی از نظر افزایش سطح سلامت در جامعه برخوردار است که باید با تقویت سراهای محلات تا تقویت ورزشگاه ها در شهرها انجام شود.

وی با بیان اینکه رشادت  فردی و گروهی ورزشکاران در عرصه های بین المللی زبانزد جهانیان است، خاطرنشان کرد: در شهر ملارد نیز به واسطه این مدال آوران در رشته کاراته در مسابقات آسیایی که از امیدهای تیم ملی کاراته در المپیک 2020 به شمار میروند ، این شهر برگ زرینی در کارنامه خود در عرصه ورزش دارد.

علی اکبر خراسانی همچنین از درخشش ورزشکاران ملاردی در عرصه های بین المللی ابراز خرسندی کرد و افزود: کوچکترین قدردانی از این قشر، تجلیل از ورزشکاران این شهر می باشد .

خراسانی در ادامه افزود : از سرکارخانم بغلانی سرمربی این تیم و تک تک ورزشکاران در این رشته تشکر می نمایم و کسب این افتخار که توانستند با حضور این ورزشکاران یک مدال طلا و یک مدال نقره و دو مدال برنز کسب نمایند را به جامعه ورزشی تبریک عرض می نمایم .  .  

وی در ادامه گفت : شهرداری و اعضای شورای اسلامی ملارد که همواره حامی ورزش شهر بوده و برنامه های مفیدی در این راستا مصوب نموده اند این قول را در این مراسم میدهیم تا یک دوره از مسابقات بین المللی این ورزشکاران را تحت پوشش قرار دهیم .

شهردار ملارد در پایان عنوان کرد : بنده به عنوان شهردار شهر ملارد این نوید را به  قهرمانان میدهم که اگر بتوانند برای تیم ملی کشور در المپیک پیشرو کسب سهمیه نمایند و حتی در مرحله بعد بتوانند در المپیک کسب مدال نمایند جوایز نفیس و ویژه ای برای قهرمانان در نظر میگیرم و از پدر و مادر این ورزشکاران هم تشکر می نمایم که با هدایت و تربیت صحیح و درست این فرزندان در کنار تحصیلات آنها را در این مسیر قرار دادند تا افتخارات ارزنده ای برای این شهر وکشور کسب نمایند .  

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.