نمک پاشی در سطح معابر اصلی و فرعی شهر ملارد

نمک پاشی نمک پاشی در سطح معابر اصلی و فرعی شهر ملارد توسط سازمان خدمات موتوری شهرداری ملارد صورت پذیرفت . 

21 آذر 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد مهندس میرباقری مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری ملارد صبح روز جمعه مورخ 95/09/19 در جلسه بررسی وضعیت معابر شهری در شهر ملارد اظهار داشت: در پی بارش برف نیروهای سازمان ،  معابر سطح شهر ملارد را  نمک‌پاشی و برف‌روبی نمودند تا مشکل و دغدغه عابران پیاده برطرف شود.

وی افزود: از زمان آغاز بارش برف در بامداد روز جمعه اکیپ سازمان عملیات صبح و بلافاصله بعد از روشن هوا برف‌روبی و نمک‌پاشی معابر سطح شهر ملارد را شروع کردند و امیدواریم با همکاری همه‌جانبه این اکیپ مشکلی در معابر شهری پیش نیاید و بتوانیم تا زمان قطع بارش برف تمامی معابر را پاکسازی کنیم.

مدیر عامل سازمان خدمات موتوری گفت: پل ها و میادین جزو معابر شیب‌دار و پرخطر هستند و با بارش برف امکان یخ‌زدگی و لغزندگی در این معابر وجود دارد که در همین راستا نمک‌پاشی پلها و میادین در اولویت کاری بوده است و تمامی تلاش خود را به کار بردیم تا در اسرع وقت عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی این قسمتها را به اتمام برسانیم.

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.