مراسم هفته پژوهش در شهرستان ملارد برگزار شد

همایش هفته پژوهش در تاریخ 95/09/25 در محل سالن بعثت بخش صفادشت شهرستان ملارد برگزار شد.  

28 آذر 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد به مناسبت هفته پژوهش همایش این هفته در سالن بعثت بخش صفادشت شهرستان ملارد با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد . در این مراسم ابتدا و پس از قرائت قرآن حجت السلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد به ایراد سخنرانی در خصوص ارتباط عمیق بخش صنعت و پژوهش پرداخت و از ارتباط ضعیف این دو گروه در شهرستان ملارد انتقاد نموده است . در ادامه معاون اداری و مالی فرمانداری به ایراد صحبت ها و خوش آمد گویی مسئولین و مدعوین پرداخت و در ادامه دکتر افشین زرگر مسئول مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد کرج به عنوان سخنران و مهمیان ویژه مراسم به ایراد سخنرانی در  زمینه پژوهش و مسائل و مشکلات پژوهشگران جوان پرداخت و حمایت این قشر را از آحاد مردم و صنعت گران خواستار شد و در پایان مراسم به همت شهرداری ملارد و صفادشت  و فرمانداری شهرستان ملارد از پژوهشگران نخبه و برتر تجلیل به عمل آمد . 

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.