رشد منفی اقتصادی در کشور از سال 91 در سال 95 به بالا صفر و مثبت رسید

استاندار تهران : با آمار صندوق بین المللی پول رشد منفی اقتصادی در کشور از پایان سال 91 تا شش ماه اول سال 95 به بالای صفر و مثبت رسید . 

04 دی 1395 0 comment

 

به گزارش ادارع روابط عمومی شهرداری ملارد مهندس هاشمی در همایش تبیین سیاست ها و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در راستای اقتصاد مقاومتی در شهرستان ملارد گفت : با آمار صندوق بین المللی پول رشد منفی اقتصادی در کشور از ابتدای سال 92 تا شش ماه اول سال 95 به بالای صفر و مثبت رسید . استاندار تهران در ادامه افزود : الان چهارمین سفر بنده در سه سال اخیر به شهرستان ملارد بوده و خدمات خوبی در این مدت و در زمان دولت تدبیر و امید با توجه به شرایط محدود اقتصادی در بخش های حساس شهرستان از جمله آب و فاضلاب و کشاورزی شده است .

مهندس هاشمی اظهار داشت : الحمدلله از زمان شروع دولت تدبیر و امید در سال92 تلاش کردیم مشکل اب شرب استان حل شود که الحمدلله در سال 95 صد در صد از نظر کیفیت آب شرب استان تهران حل شد و هیچ مشکلی در این بخش نداشتیم . سیاست دوم استانداری بحث تصفیه فاضلاب و حفظ محیط زیست استان بوده که در حال اجرا می باشد و حتی کارهای خوبی انجام شد . و بحث دیگر توسعه حمل و نقل ریلی شهری در استان می باشد که برنامه ریزی خوبی شده و در برخی شهرها حتی انجام‌شده و در حال استفاده مردم می باشد . 

مهندس هاشمی در پایان عنوان کرد : با اطمینان می گویم تا پایان دولت تدبیر و امید کلیه ی مصوباتی که در سفر رییس جمهور به شهرستان ملارد به تصویب رسیده است اجرایی و انجام می شود .

موارد مرتبط