بازگشايي چاه مسدود شده در بن بست ٢٠ خیابان طالقاني شمالي

به همت واحد امانی شهرداری ملارد چاه مسدود شده در بن بست ٢٠ خیابان طالقاني شمالي بازگشایی شد . 

06 دی 1395 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد به دلیل بارندگی دو روز اخیر در روزهای چهارم و پنجم دی ماه 95 چاه موجود در بن بست 20 خیابان طالقانی شمالی  دچار آب گرفتگی شده است و سطح کوچه را آب های باران در بر گرفته بودند و این امر تردد  شهروندان را دچار مشکل کرده بود . در همین خصوص واحد امانی شهرداری ملارد با حداقل امکانات موجود و به همت پرسنل این واحد توانستند در کمترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف و چاه را بازگشایی نمایند . این عملیات در تاریخ 95/10/05 صورت گرفت .  

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.