تجلیل شهردار ملارد از مدیران اداره روابط عمومی شهرداری و سازمان های تابعه

علی اکبر خراسانی در روز دوشنبه 96/03/01در محل دفتر خود از مدیر اداره روابط عمومی و مدیران روابط عمومی سازمان های تابعه شهرداری ملارد تجلیل به عمل آورد . 

01 خرداد 1396 0 comment

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد علی اکبر خراسانی شهردار ملارد در روز دوشنبه مورخ 96/03/01 در محل دفتر خود از مدیر اداره روابط عمومی شهرداری ملارد و پرسنل این اداره و مدیران اداره روابط عمومی سازمان های تابعه و همچنین واحد انفورماتیک و کامپیوتر به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات تجلیل به عمل آورد . در این مراسم تک تک حضار دل گفته های خود را در قالب انتقاد و پیشنهاد و تبریک بان داشتند و در انتها شهردار ملارد به ایراد صحبت پرداختند و ضمن تبریک به اداره روابط عمومی شهرداری ملارد به خاطر کسب مقام اول روابط عمومی شهرداری های استان تهران در سال 95 ،  از زحمات ارزنده تمامی همکاران خود در این عرصه تقدیر و تشکر نمود . در ادامه شهردار ملارد از تلاش های گسترده واحد انفورماتیک و ارتباطات شهرداری هم تقدیر و تشکر ویژه نمودند و با پیشنهاد مدیر انفورمکاتیک مبنی بر آموزش و بروزرسانی پرسنل شهرداری در راستای سیستم هوشمند اداری موافقت نمودند . خراسانی در ادامه اظهار داشت دو برنامه به مسئولین اداره روابط عمومی شهرداری و سازمان های تابعه پیشنهاد و دستور پیگیری آن را صادر نمود . دو برنامه پیشنهادی شهردار ملارد به شرح ذیل می باشد : 1- مقایسه سازی خبر و فعالیت سازمان یا شهرداری و اطلاع رسانی در بین آحاد مردم 2- پیگیری بحث ملارد قدیم و چگونه شدن مسیر پیشرفت و تعالی ملارد از قدیم تا کنون . 

در پایان شهردار ملارد با اهداء یک لوح سپاس از پرسنل و مدیران اداره روابط عمومی شهرداری و سازمان های تابعه تجلیل به عمل آورده است .  

موارد مرتبط