امیر سلحشور بعنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد منصوب شد.

مراسم تودبع و معارفه سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد در مورخ  96/10/28 انجام شد.

28 دی 1396 0 comment

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد امروز طی حکمی از سوی علی سلگی شهردار ملارد آقای امیر سلحشور بعنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد منصوب شد . این مراسم  با حضور معاونت محترم اداری و مالی ، رئیس اداره بازرسی و مدیریت محترم اداری و مدیریت محترم امورمالی و سرپرست اداره روابط عمومی بر گزار شد . در این مراسم حسینی معاونت محترم اداری و مالی ضمن تشکر از زحمات آقای علیرضا عبدالملکی در مدت تصدی ایشان طی حکم صادره آقای امیر سلحشور را بعنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد معرفی نمود و آرزوی موفقیت بیش از پیش برای ایشان مسئلت داشتند.

موارد مرتبط

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.

 • اجرای نصب تعداد ۱۵۰ عدد تابلوهای نام گذاری معابر شهری ملارد

  معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد گفت : با هدف بهبود وضعیت شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان به معابر اصلی عملیات نصب تعداد ۱۵۰ عدد تابلوی نام گذاری معابر شهری در شهر ملارد در تاریخ ۹۷/۱۲/۶ آغاز شد . 

 • ملارد شهر حماسه های جاویدان شاهد حضوری ده ها هزار نفری بود
   

  مردم شهیدپرور ملارد و مسئولین ملارد همپای یکدیگر حماسه ای دیگر آفریدند