حضور امام جمعه محترم شهر ملارد در جمع پرسنل خدوم خدمات شهر

امام جمعه شهر ملارد و علی سلگی با حضور در سازمان خدمات شهری مورخ 96/12/23 از پرسنل زحمتکش این حوزه تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد ،یکی از سخت ترین کارها در شهرداری ها زحمات پرسنل خدوم خدمات شهر می باشد که بر هیچ کس پوشیده نیست . لذا در همین راستا حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی امام جمعه محترم شهر ملارد و علی سلگی شهردار و مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد در محل سازمان خدمات شهر شهرداری ملارد حضور یافتند.در این جمع دوستانه و صمیمی سلگی شهردار ملارد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل خدوم ،تعدادی از این خدمات را برشمردند و آرزوی موفقیت بیش از پیش برای همکاران خود نمود و اظهار امیداواری کرد که این شهرداری نسبت به ارائه خدمات رفاهی بیشتر برای این غزیزان برنامه ریزی هایی کرده که شاید با ارائه این خدمات گوشه ای از زحمات بی ادعای این عزیزان را جبران کند.امام جمعه محترم با تبریک پیشاپیش بهار طبیعت و تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل حوزه خدمات شهر بخصوص واحد امور شهر به رسم یادبود هدایایی را به این عزیزان اهدا نمود .

موارد مرتبط

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.

 • اجرای نصب تعداد ۱۵۰ عدد تابلوهای نام گذاری معابر شهری ملارد

  معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد گفت : با هدف بهبود وضعیت شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان به معابر اصلی عملیات نصب تعداد ۱۵۰ عدد تابلوی نام گذاری معابر شهری در شهر ملارد در تاریخ ۹۷/۱۲/۶ آغاز شد . 

 • ملارد شهر حماسه های جاویدان شاهد حضوری ده ها هزار نفری بود
   

  مردم شهیدپرور ملارد و مسئولین ملارد همپای یکدیگر حماسه ای دیگر آفریدند