تسطیح و رگلاژ محلی جهت ساماندهی بازار روز در بلوار شهید مطهری شرقی

عملیات تسطیح و رگلاژ زمینی به منظور ساماندهی بازار روزهای محلی در مناطقی در سطح شهر انجام گردید.

20 فروردين 1397 0 comment

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد در راستای نظم بخشیدن به فروشندگان دوره گرد و وانت بارها سیاست شهرداری ملارد بر آن است که نسبت به تجمیع آنها در یک مکان که هم از پخش بودن آنها که موج ترافیک در مسیرها می گردد و از یک سو رفاه شهروندان که برای خرید به یک مکان خاص مراجعه می نمایند مناطقی را در سطح شهر شناسایی گردید که می توان از آن ها به زمین حاشیه اسپرت پارک واقع در سه بانده مارلیک ، زمین کناری در بلوار شهید مطهری غربی و شرقی ، زمین حاشیه بلوار نیایش نام برد لذا هم اکنون زمینی در حاشیه بلوار شهید مطهری شرقی به همین منظو مورد تسطیح و رگلاژ قرار گرفته است.

 

موارد مرتبط

  • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

    شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.

  • عملیات تسطیح و جمع آوری نخاله های دپو شده حاشیه بلوار شهیدان شوریابی

    شهردار ملارد : در راستای طرح زیبا سازی منظر شهری و همچنین جمع آوری نخاله های دپو شده در حاشیه بلوار شهیدان شوریابی عملیات تسطیح این محور در تاریخ ۹۷/۱۲/۶ توسط معاونت خدمات شهری انجام شد .

  • ساماندهی دست فروشان خیابان امام خمینی (ره) و منطقه سرآسیاب

     ساماندهی دست فروشان خیابان امام خمینی (ره) و منطقه سرآسیاب تا دوم اسفند ماه ۹۷