جمع آوری نخاله های چندین منطقه در سطح شهر ملارد

جمع آوری نخاله های حاصل از تخریب در چندین منطقه در سطح شهر ملارد توسط واحد امانی معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد انجام شد . 

23 ارديبهشت 1397 0 comment

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد در راستای نظافت خیابان ها و جمع آوری نخاله ها در سطح شهر به منظور زیباسازی منظر شهری و با همکاری واحد امانی معاونت فنی عمرانی شهرداری ملارد با یک دستگاه بابکت و کامیون نخاله و خاک های اضافی حاصل از تخریب جدول های فرسوده جمع آوری نخاله های حاصل از تخریب مناطق ذیل جمع آوری شده و به محل دیگری انتقال داده شد . این برنامه در تاریخ  97/02/18 انجام پذیرفت . 

1- جمع آوری نخاله های کوچه 18 خیابان امام خمینی (ره)  

2-  جمع آوری نخاله های خیابان شهیدان شوریابی 

3- جمع آوری نخاله های خیابان مصیب زاده

 

موارد مرتبط

  • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

    شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.

  • عملیات تسطیح و جمع آوری نخاله های دپو شده حاشیه بلوار شهیدان شوریابی

    شهردار ملارد : در راستای طرح زیبا سازی منظر شهری و همچنین جمع آوری نخاله های دپو شده در حاشیه بلوار شهیدان شوریابی عملیات تسطیح این محور در تاریخ ۹۷/۱۲/۶ توسط معاونت خدمات شهری انجام شد .

  • بازدید دکتر تواهن از نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی شهر ملارد

    مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی شهرستان ملارد با حضور معاون محترم عمرانی استانداری تهران