مراحل پایانی عملیات تسطیح و خاکبرداری خیابان دکتر حسابی جنوبی

عملیات خاکبرداری و نخاله برداری انتهای خیابان دکتر حسابی به محور چیتگر در فاز نهایی می باشد.

28 خرداد 1397 0 comment

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد و در خصوص پیشرفت عملیات عمرانی در سطح شهر و اتصال بلوارها وخیابان ها می توان به طرح اتصال جنوب خیابان دکتر حسابی به محور چیتگر نام برد که هم اکنون خاکبرداری و نخاله برداری خیابان دکتر حسابی به محور چیتگر در مرحله نهایی می باشد که با اتصال این خیابان به محور چیتگر بار ترافیکی بلوار سول اکرم (ص) به چهار راه ملارد نیز بسیار کاسته می گردد که بعد از اتمام آن به منظور تسریه در آماده سازی این محور عملیات اجرایی تسطیح در آن آغاز می گردد.

موارد مرتبط

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.

 • عملیات تسطیح و جمع آوری نخاله های دپو شده حاشیه بلوار شهیدان شوریابی

  شهردار ملارد : در راستای طرح زیبا سازی منظر شهری و همچنین جمع آوری نخاله های دپو شده در حاشیه بلوار شهیدان شوریابی عملیات تسطیح این محور در تاریخ ۹۷/۱۲/۶ توسط معاونت خدمات شهری انجام شد .

 • ملارد شهر حماسه های جاویدان شاهد حضوری ده ها هزار نفری بود
   

  مردم شهیدپرور ملارد و مسئولین ملارد همپای یکدیگر حماسه ای دیگر آفریدند