پیام تبریک شهردار ملارد به مناسبت روز خبرنگار

علی سلگی شهردار ملارد طی پیامی روز خبرنگار را گرامی داشتند .

16 مرداد 1397 0 comment

هفدهم مردادماه، روز گرامیداشت سالروز شهادت شهید والا مقام محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد ، علی سلگی شهردار ملارد در پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

روز خبرنگار، روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی است و تکریم خبرنگار، تکریم آگاهی و امید است. خبرنگاری رسالتی است که با آگاهی سازی، افکار عمومی را در قضاوت سره و ناسره یاری می رساند و بی تردید دید جامعه را دگرگون می کند. روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها  است، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه، جان خود را تقدیم انقلاب کردند. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار، محمود صارمی و تبریک 17 مرداد، روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی کشور ،ازتوجه واهتمام ویژه اصحاب رسانه در یاری رساندن به مجموعه خدوم شهرداری ملارد در انجام رسالت های خود، قدردانی نموده و برای تمامی خبرنگاران متعهد، کوشا، سلامتی و موفقیت روز افزون را از درگاه حضرت حق مسئلت می نمایم.

 

موارد مرتبط