پیام تسلیت شهردار ملاردبه مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام

پیام علی سلگی شهردار ملارد به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم  

19 شهریور 1397 0 comment

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین المل شهرداری ملارد با فرا رسیدن ماه محرم ایام حزن و اندوه سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) علی سلگی پیام تسلیت صادر نمودند.

متن پیام.

آبروی حسین به کهکشان می ارزد، یک موی حسین بر دو جهان می ارزد،

گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست، گفتا که حسین بیش از آن می ارزد

محرم، ماه فداکاری  و از جان گذشتگی و  ماه عشق و شور است. بار دیگر محرم ماه زیباترین جلوه عشق و ایثار و دین محوری فرا رسید و مسلمانان با دلی محزون و چشمانی اشکبار در سوگ سرور و سالار شهیدان ، درس صبر ، تعهد و آزادگی را در مکتب انسان ساز عاشورا مرور می کنند.    

محرم می آید تا نوای فداکاری و مقاومت در برابر ظلم و جور را در جهان هستی طنین انداز و به افسون ناامیدی در برابر زورگویان و قدرت طلبان به ظاهر غالب، خاتمه دهد.

اینجانب حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به کلیه شیفتگان اهل بیت در سرتاسر عالم به ویژه ساحت  مقدس منجی عالم بشریت حضرت  امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)و مردم  ولایت مدار شهر ملارد و خانواده های معظم ومعززشهدا تسلیت عرض نموده  و در پایان از کلیه شهروندان گرانقدر شهرم  استدعا دارم فرزند و خادم خویش را در این ایام از دعای خیر محروم نفرمایند.

 

 

 

 

 

 

موارد مرتبط