پیام علی سلگی به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری( س)

ولادت اسوه صبر و پایداری حضرت زینب کبری (س) مبارکباد

22 دی 1397 0 comment

 

 بیست و دوم دی ماه مصادف با ولادت با سعادت حضرت زینب (س) پیام آور کربلا می باشد .لذا علی سلگی شهردار ملارد ضمن گرامیداشت این روز پیامی به همین مناسبت صادر نمودند.

متن پیام :   

نامگذاری روز ولادت مظهر صبر و شکیبائی،اسوه مهر و نجابت،حضرت زینب کبری (س) به عنوان روز پرستار نمایانگر  ارزش والای این شغل شریف و نشانه احترام جامعه به این قشر پرتلاش میباشد. روز پرستار یادآور مجاهدت های بزرگوارانی است که در ایام انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، آمیزه ای از ایثار و استقامت در سنگرهای جهاد و شهادت را خلق کردند و تابلویی بی بدیل از ایثار را آفریدند  اینجانب ضمن تبریک میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری سلام الله بدینوسیله  از تلاشهای زینب گونه کلیه پرستاران گرانقدر تقدیر و تشکر می نمایم

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.