روشنایی معابر در سطح شهر ملارد افزایش یافت

طرح افزایش روشنایی معابر اصلی سطح شهر ملارد در حال انجام می باشد.  

25 دی 1397 0 comment

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد در راستای اجرای پروژه های عمرانی شهرداری ملارد از زمان حضور آقای مهندس سلگی شهردار محترم ملارد تا کنون ؛ افزایش روشنایی معابر اصلی شهر به جهت ایجاد نور کافی و تسهیل در تردد خوردها و عابرین و ضریب امنیت در ساعات تاریکی شب ؛ در بلوار الغدیر به طول ۱۸۰۰ متر ؛ بلوار نیایش به طول ۱۸۰۰ متر ؛ بلوار مطهری غربی ۱۷۰۰ متر و بلوار مطهری شرقی به طول ۱۳۰۰ متر انجام پذیرفت . در اجرای این پروژه از لامپ های مصرفی استاندارد بخار سدیم ۴۰۰ و ۲۵۰ وات ؛ کابل مصرفی ارتباطی ۲۵*۵ جنس مسی به طول ۶۶۰۰  متر ؛ بازوی سرچراغ دو طرف ۸۵ سانتیمتری ؛ سرچراغ استاندارد گل نور تایید اداره برق ؛ پایه فلزی با ضخامت ورق ۱۰ میلی متر به ارتفاع ۱۳/۵۰ متری به تعداد ۴۲ عدد و به ارتفاع ۱۰/۵۰ متری به تعداد ۱۲۵ عدد استفاده شده است . لازم به ذکر است کلیه موارد فوق از تاریخ ۹۶/۶/۱ لغایت ۹۷/۱۰/۲۰ انجام گردید .

موارد مرتبط

  • روشنایی بخش حادثه خیز جاده چیتگر

    روشنایی بخش حادثه خیز جاده چیتگر

  • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

    شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.

  • اجرای نصب تعداد ۱۵۰ عدد تابلوهای نام گذاری معابر شهری ملارد

    معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد گفت : با هدف بهبود وضعیت شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان به معابر اصلی عملیات نصب تعداد ۱۵۰ عدد تابلوی نام گذاری معابر شهری در شهر ملارد در تاریخ ۹۷/۱۲/۶ آغاز شد .