گرامیداشت دهه مبارک فجر با آذین بندی مجموعه اداری معاونت امور زیربنایی و ترافیکی شهرداری ملارد

آذین بندی مجموعه اداری معاونت امور زیربنایی و ترافیکی شهرداری ملارد به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

07 بهمن 1397 0 comment

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مد ظله العالی) در خصوص گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر ( در تاریخ ۵۹/۱۱/۱۷) فرمودند : در هفته انقلاب جشن بگیرید و آذین بندی کنید اگر می خواهید برق مصرف نکنید و چراغ روشن نکنید که کار خوبی هم هست از هنر استفاده کنید . کاغذها ؛ پرچم ها ؛ بر سر در هر خانه ای بزنید . پرچم جمهوری اسلامی را در سراسر شهرها و روستاها به اهتزاز درآورید . نشان بدهید ملت ایران این خاطره را گرامی میدارد.در همین خصوص معاونت امور زیربنایی و ترافیکی نیز اقداماتی در این خصوص انجام دادند و در راستای ارج نهادن به فرمایشات مقام معظم رهبری و همچنین گرامیداشت ایام دهه فجر محوطه و سایت اداری معاونت متناسب با این ایام آذین بندی گردید. .

موارد مرتبط

 • حضور سرپرست شهرداری ملارد در پایگاه ثبت فشارخون
   

  به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد سرپرست شهرداری ملارد صبح امروز در پایگاه ثبت فشارخون شهرداری ملارد که در لابی طبقه همکف شهرداری مستقر شده است حضورپیدا کرد و پس از بازید و استماع گزارش تیم حاظر در شهرداری اقدام به ثبت فشار خون خود نیز نمود. در این بازدید کاوسی ضمن ابراز خرسندی نسبت به این اقدام کشوری از زحمات افراد حاضر در این ایستگاه قردانی نمود.

   
 • ملاقات عمومی باسرپرست شهرداری ملارد

  جلسه ملاقات عمومی با سرپرست شهرداری ملارد برگزار گردید

 • جهش شهرداری ملارد به رتبه سوم استان تهران

  شهردار ملارد با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی شهرداری ملارد پیشرفت و توسعه است و در این راه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد گفت: شهرداری ملارد با کسب ۷،۲۶ ارتقا و رشد از نظر عملکردی (جهش) به رتبه سوم در ارزیابی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بین شهرداری‌های درجه ۸ ،۹و ۱۰ گروه (A)مفتخر شد. همچنین رتبه اول سازمان آرامستان و رتبه سوم واحد ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت خدمات شهری را کسب کرد.