جلسه ستاد استقبال از بهار ۹۸

جلسه ستاد استقبال از بهار ۹۸ به ریاست شهردار ملارد در محل ساختمان مرکزی شهرداری ملارد ۹۷/۱۱/۲۸

29 بهمن 1397 0 comment

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد دومین جلسه ستاد استقبال از بهار ۹۸ در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۲۸ به ریاست مهندس سلگی شهردار ملارد و شهرداران مناطق ؛ مدیران عامل سازمان ؛ معاونین و مشاورین و مسئول حوزه شهردار برگزار گردید . در این جلسه مواردی مطرح شد که شهردار محترم دستور پیگیری سریع موضوعات مطرح شده رو به کلیه حاضرین در جلسه ابلاغ نمودند . موضوعات مطرح شده در این جلسه به شرح ذیل می باشد :
۱- کلیه سازمانها اعلام آمادگی جهت آماده سازی شهر برای ورود مسافرین نوروزی را اعلام داشتند‌ .
۲- سازمان سیما و منظر شهری ( فضای سبز ) مکلف به پیگیری و ارائه گزارش به شهردار محترم در خصوص بازپیرایی کلیه بلوارها ؛ تجهیز پارکها به سرویس بهداشتی فعال ؛ توزیع نهال به مناسبت روز درختکاری در منطقه ۱ و ۲ ملارد ؛ برنامه ریزی روز درختکاری ؛ و چیدمان سفره هفت سین در چند نقطه از سطح شهر‌ شد .
۳- سازمان بهشت شهداء در مورد ۲۲ اسفند بزرگداشت روز شهداء ؛ برنامه جمعه آخرسال و تحویل سال برنامه های خود را ارائه نمود .
۴- سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از آماده سازی و تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی با موضوع جمعه پایان سال و ایام تعطیلات جهت جابه جایی مسافرین نوروزی‌ برنامه های خود را ارائه نمود .
۵- سازمان ساماندهی مشاغل شهری ( میادین ) در خصوص برنامه ریزی و مشارکت در توزیع میوه نوروزی و چیدمان هفت سین در بازار روز فجر و نظارت بر استقرار نمایشگاههای نوروزی در حوزه مدیریت شهری اعلام آمادگی‌ نمود .
۶- معاونت امور زیربنایی و ترافیکی ( معاونت عمرانی ) در خصوص اعلام عمومی به دستگاههای اجرائی شهر برای متوقف سازی حفاری از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ، لکه گیری آسفالت در مسیرهای اصلی اعلام آمادگی و برنامه های خود را ارائه نمود .
۷- معاونت ترافیک ملزم به ارائه لیست اقلام مورد نیاز جهت خط کشی معابر ، نصب تابلوهای ترافیکی و ارائه برنامه نسبت به روان سازی ترافیک در این ایام شد .
۸- معاونت فرهنگی اجتماعی طبق دستور شهردار ملزم به برگزاری جشنواره نوروزی در چند نقطه از شهر شد‌ .
۹- مدیریت ارتباطات و امور بین الملل در خصوص چاپ و نصب بنرهای تبریک عید ، شعار سال ، بروشور راهنمای نوروزی و....‌همچنین مسابقه طراحی سفره هفت سین و جمع آوری طرحها تا مورخ ۵ اسفند اعلام آمادگی نمود .
۱۰- سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی نسبت به تدابیر چهارشنبه آخرسال و کشیک پرسنل در ایام تعطیلات نوروز و آمادگی جهت مدیریت حوادث غیر مترقبه‌ برنامه های خود را اعلام کردند .
۱۱- معاونت زیست محیطی در خصوص تنظیف محله به محله از ۱۰ اسفند ماه ؛ استقرار باکسهای زباله نو به جای باکسهای فرسوده ؛ رفع سد معابر و....و برنامه زمان بندی جهت همکاری با ادارات را تامورخ ۲۵ اسفند ماه اعلام آمادگی ‌نمود .
۱۲- شهرداران منطقه ۱و۲ موارد مدنظر نیازهای منطقه و اعلام مشارکت نیروها با کلیه عوامل ستاد استقبال از بهار شهرداری را اعلام کردند‌ .
در پایان این جلسه مقرر گردید کلیه معاونتها و سازمانها جدول برنامه های خود را تا روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۱/۳۰ به دفتر حوزه شهردار اعلام کنند همچنین در این جلسه حسب دستور شهردار محترم آقای کاووسی مدیریت حوزه شهردار و خانم بیات نماینده ویژه شهردار مسئولیت پیگیری و ارائه گزارش اقدامات رو برعهده گرفتند .

موارد مرتبط